Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)
RUNDA II
Kolejka: 10 w dniach 2024-04-20/2024-06-16
1 | NAROŻE JUSZCZYN | - | KALWARIANKA II KALWARIA | 2024-04-20 | 11:00 | LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22) | 4:1 |
2 | STRZELEC BUDZÓW | - | BCS ZAWOJA | 2024-04-20 | 11:00 | LKS Strzelec Budzów (Budzów 667) | 2:10 |
3 | TEMPO BIAŁKA | - | JAŁOWIEC STRYSZAWA | 2024-06-16 | 11:00 | WKS Tempo Białka (Białka 558) | : |
4 | BABIA GÓRA SUCHA BESK | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
5 | BYSTRA | - | HURAGAN SKAWICA | 2024-04-20 | 11:00 | KS Bystra (Bystra Podhalańska 124) | 3:0 |
Kolejka: 11 w dniach 2024-04-27/2024-05-07
6 | BYSTRA | - | NAROŻE JUSZCZYN | 2024-05-07 | 17:00 | KS Bystra (Bystra Podhalańska 124) | : |
7 | HURAGAN SKAWICA | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
8 | BABIA GÓRA SUCHA BESK | - | TEMPO BIAŁKA | 2024-04-27 | 11:00 | MCSiR Sztuczne (Sucha Beskidzka, Adama Mickiewicza 19) | 2:0 |
9 | JAŁOWIEC STRYSZAWA | - | STRZELEC BUDZÓW | 2024-04-28 | 11:00 | Gminne Centrum Sportu i Rekreacji (Stryszawa 278 E) | 5:0 |
10 | BCS ZAWOJA | - | KALWARIANKA II KALWARIA | 2024-04-27 | 11:00 | Babiogórskie Centum Zawoja (Zawoja 1) | 8:0 |
Kolejka: 12 w dniach 2024-05-04/2024-05-22
11 | NAROŻE JUSZCZYN | - | BCS ZAWOJA | 2024-05-04 | 11:00 | LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22) | : |
12 | KALWARIANKA II KALWARIA | - | JAŁOWIEC STRYSZAWA | 2024-05-22 | 18:00 | LKS Jałowiec Stryszawa (Stryszawa 278) | : |
13 | STRZELEC BUDZÓW | - | BABIA GÓRA SUCHA BESK | 2024-05-08 | 17:00 | LKS Strzelec Budzów (Budzów 667) | : |
14 | TEMPO BIAŁKA | - | HURAGAN SKAWICA | 2024-05-04 | 11:00 | WKS Tempo Białka (Białka 558) | : |
15 | BYSTRA | - | ____-__-__ | __:__ | : |
Kolejka: 13 w dniach 2024-05-11/2024-05-12
16 | NAROŻE JUSZCZYN | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
17 | BYSTRA | - | TEMPO BIAŁKA | 2024-05-12 | 11:00 | KS Bystra (Bystra Podhalańska 124) | : |
18 | HURAGAN SKAWICA | - | STRZELEC BUDZÓW | 2024-05-11 | 11:00 | LKS Huragan Skawica (Skawica 527) | : |
19 | BABIA GÓRA SUCHA BESK | - | KALWARIANKA II KALWARIA | 2024-05-11 | 11:00 | MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka ) | : |
20 | JAŁOWIEC STRYSZAWA | - | BCS ZAWOJA | 2024-05-12 | 11:00 | Gminne Centrum Sportu i Rekreacji (Stryszawa 278 E) | : |
Kolejka: 14 w dniach 2024-05-18
21 | NAROŻE JUSZCZYN | - | JAŁOWIEC STRYSZAWA | 2024-05-18 | 11:00 | LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22) | : |
22 | BCS ZAWOJA | - | BABIA GÓRA SUCHA BESK | 2024-05-18 | 11:00 | Babiogórskie Centum Zawoja (Zawoja 1) | : |
23 | KALWARIANKA II KALWARIA | - | HURAGAN SKAWICA | 2024-05-18 | 11:00 | MKS "Kalwarianka" (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16) | : |
24 | STRZELEC BUDZÓW | - | BYSTRA | 2024-05-18 | 11:00 | LKS Strzelec Budzów (Budzów 667) | : |
25 | TEMPO BIAŁKA | - | ____-__-__ | __:__ | : |
Kolejka: 15 w dniach 2024-05-25
26 | TEMPO BIAŁKA | - | NAROŻE JUSZCZYN | 2024-05-25 | 11:00 | WKS Tempo Białka (Białka 558) | : |
27 | STRZELEC BUDZÓW | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
28 | BYSTRA | - | KALWARIANKA II KALWARIA | 2024-05-25 | 11:00 | KS Bystra (Bystra Podhalańska 124) | : |
29 | HURAGAN SKAWICA | - | BCS ZAWOJA | 2024-05-25 | 11:00 | LKS Huragan Skawica (Skawica 527) | : |
30 | BABIA GÓRA SUCHA BESK | - | JAŁOWIEC STRYSZAWA | 2024-05-25 | 11:00 | MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka ) | : |
Kolejka: 16 w dniach 2024-06-01/2024-06-02
31 | NAROŻE JUSZCZYN | - | BABIA GÓRA SUCHA BESK | 2024-06-01 | 11:00 | LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22) | : |
32 | JAŁOWIEC STRYSZAWA | - | HURAGAN SKAWICA | 2024-06-02 | 14:00 | Lachy Lachowice (Lachowice 232) | : |
33 | BCS ZAWOJA | - | BYSTRA | 2024-06-01 | 11:00 | Babiogórskie Centum Zawoja (Zawoja 1) | : |
34 | KALWARIANKA II KALWARIA | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
35 | STRZELEC BUDZÓW | - | TEMPO BIAŁKA | 2024-06-01 | 11:00 | LKS Strzelec Budzów (Budzów 667) | : |
Kolejka: 17 w dniach 2024-06-08/2024-06-09
36 | STRZELEC BUDZÓW | - | NAROŻE JUSZCZYN | 2024-06-09 | 11:00 | LKS Strzelec Budzów (Budzów 667) | : |
37 | TEMPO BIAŁKA | - | KALWARIANKA II KALWARIA | 2024-06-08 | 11:00 | WKS Tempo Białka (Białka 558) | : |
38 | BCS ZAWOJA | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
39 | BYSTRA | - | JAŁOWIEC STRYSZAWA | 2024-06-08 | 11:00 | KS Bystra (Bystra Podhalańska 124) | : |
40 | HURAGAN SKAWICA | - | BABIA GÓRA SUCHA BESK | 2024-06-08 | 11:00 | LKS Huragan Skawica (Skawica 527) | : |
Kolejka: 18 w dniach 2024-05-30/2024-06-15
41 | NAROŻE JUSZCZYN | - | HURAGAN SKAWICA | 2024-06-15 | 11:00 | LKS Naroże Juszczyn (Juszczyn 22) | : |
42 | BABIA GÓRA SUCHA BESK | - | BYSTRA | 2024-06-15 | 11:00 | MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka ) | : |
43 | JAŁOWIEC STRYSZAWA | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
44 | BCS ZAWOJA | - | TEMPO BIAŁKA | 2024-05-30 | 17:00 | Babiogórskie Centum Zawoja (Zawoja 1) | : |
45 | KALWARIANKA II KALWARIA | - | STRZELEC BUDZÓW | 2024-06-15 | 11:00 | MKS "Kalwarianka" (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16) | : |